Filtras

Filtras

Paieškos tipas

Plotas:

Kaina:

Ieškokite tarp
550 objektų

Sodo g., Medelynas, Šiauliai

ID 965 NUOMOJAMOS patalpos

7 300 €/mėn
m² kaina: 3.04 €/m²
Apie objektą
Paskirtis: Paslaugų, Prekybos
Viso aukštų: 1
Pastatas: Mūrinis
Užbaigtumas: Neįrengtas
Bendras plotas: 2400.00 m²
Ieškomas pagrindinis nuomininkas planuojamame statyti prekybos centre, Sodo gatvėje, Šiaulių mieste. Šiuo metu yra pakeista sklypo paskirtis ir paruošta vizualizacija, kaip galėtų atrodyti pastatas. Atsiradus nuomininkui, kuris užimtų didžiąją pastato dalį būtų atliekami projektavimo darbai ir pastatas būtų projektuojamas pagal nuomininko keliamus reikalavimus.
Sklypas yra geroje strateginėje vietoje, kur susijungia Šiaulių miesto pramoninis ir individualių gyvenamųjų namų rajonai. Pastatas būtų statomas prie judrios gatvės, kurioje yra didelis automobilių srautas, tiek darbo metu, tiek vakare, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių patenkant į Medelyno rajoną. Planuojamą Sodo gatvę sujungti su pagrindine Tilžės gatve, šiuo atveju Sodo gatve papildomai padidėtų transporto eismo intensyvumas.
Šalia planuojamo statyti pastato yra vienas iš didžiausių Šiaulių miesto statybinių prekių centras – JUPOJA, o tai yra puiki žmonių traukos vieta bet kokiai kitai veiklai. Aplink įsikūrusios kita veikla užsiimančios tiek stambios, tiek smulkios įmonės, o už kelių šimtų metrų prasideda individualių gyvenamųjų namų rajonas, taip pat yra keletas daugiabučių namų.
Projektuojamo pastato pradiniai rodikliai: pagrindinė prekybinė salė 1100 m2, 520 m2 techninės – administracinės patalpos ( galimybė įrengti patalpas per 2 aukštus viso 1040 m2), 200 m2 holas (smulkiai prekybai). Patalpų plotų dalis gali kisti atsižvelgiant į nuomininko pageidavimus. 42 vietų automobilių stovėjimo aikštelė klientams bei 12 vietų automobilių stovėjimo aikštelė skirta prekybos centro darbuotojams.
Pageidaujamas nuomininkas: pagrindinis nuomininkas galėtų užsiimti maisto bei buitinių prekių prekyba, taip pat buitinės technikos prekyba ar kita pageidaujama veikla. Pirkėjų srautų padidinimui planuojama įrengti maitinimo įstaigą, o likusias patalpas išnuomoti paslaugų teikimu bei prekyba užsiimančioms įmonėms.
Kvadratinio metro kaina: 20 Lt.
Daugiau informacijos apie objektą susisiekus.
Papildomai
Papildoma informacija: Įėjimas iš gatvės, Rampa, Vitrininiai langai, Aukštos lubos, Pramoninės grindys
Saugumas ir komunikacijos: Dujos, Miesto vandentiekis, Miesto kanalizacija
Kita: Geras privažiavimas
Vieta žemėlapyje
Kontaktai
Vilniaus g. 146, LT-76297 Šiauliai
Tel./faks. +370 41 434491
el. paštas: vaidotas@rebest.lt
Pasiūlyk savo kainą

Tapk brokeriu

test_banner

Nori dirbti NT brokeriu?
Atlik testą ir sužinok ar tinki!

Sužinokite savo NT kainą!

Užpildę anketą, sužinokite savo nekilnojamojo turto rinkos vertę!

Susiję objektai