REBEST – Patirtis ir Vertinga partnerystė

Norite parduoti ar pirkti būstą, žemės sklypą, negyvenamosios paskirties turtą? Ieškote patikimo partnerio, kuriam galėtumėte patikėti patalpų administravimą ar pasikonsultuoti investiciniais klausimais? REBEST - būtent tai ko Jums reikia!

REBEST - tai nekilnojamojo turto ekspertų komanda, dirbanti Jums ir siekianti Jūsų užsibrėžtų tikslų. REBEST yra viena stambiausių nekilnojamojo turto paslaugų teikėjų Šiaurės Lietuvoje. Įmonės veikla skaičiuojama nuo 1993 metų. 2004 - aisiais įmonės ekspertai įsiliejo į nekilnojamojo turto rinką teikdami tarpininkavimo paslaugas. 2008 - aisias rinkai pristatytas prekinis ženklas REBEST. Mumis pasitiki daugelis vartotojų, kurių skaičius nuolat auga ir tuo esame labai laimingi.

Nuo 2016 m. birželio mėn. REBEST priklauso Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijai (LNTAA). LNTAA vienija daugelį šalies nekilnojamojo turto agentūrų, teikiančių tarpininkavimo, vertinimo, konsultacijų ir kitas nekilnojamojo turto paslaugas.

Kodėl verta rinktis REBEST?

Mūsų ilgametė patirtis ir kompetencija Jums leis: 

jaustis saugiai perkant, parduodant, nuomojant savo turtą;

sutaupyti laiko ieškant pirkėjo ar pardavėjo;

rasti patikimus nuomininkus;

 optimizuoti Jūsų kaštus;

sužinoti teisingą Jūsų NT kainą rinkoje.

 

Vizija  – patenkinti savo vartotojų lūkesčius ir būti rekomenduotiems kitiems vartotojams.

Misija – tik sąžiningos partnerystės dėka, siekti klientų užsibrėžtų tikslų.

Vertybės: 

Patirtis. Komandą sudaro ilgametę patirtį turintys nekilnojamojo turto ekspertai. Pasitelkus  patirtį ir įžvalgą REBEST sustiprino savo pozicijas tuo metu, kai nekilnojamojo turto rinką drebino sprogęs NT kainų burbulas.

Skaidrumas. Jokių papildomų sąlygų smulkiu šriftu! REBEST komanda dirba sąžiningai, nes tai neša didžiausią naudą tiek kompanijai, tiek vartotojams. Geriausias to įrodymas – nuolat grįžtantys klientai ir besiplečiantis nuolatinių klientų ratas.

Patikimumas. Įmonei įteiktas Creditinfo sertifikatas "Stipriausi Lietuvoje 2012", "Stipriausi Lietuvoje 2013", patvirtinantys, jog įmonė yra patikima, stabiliai veikianti ir laiku vykdanti finansinius įsipareigojimus.

Kompetencija. Įmonėje dirba tik kompetentingi nekilnojamojo turto ekspertai, turinys ilgametę darbo patirtį ir išmanantys visas šios veiklos subtilybes.

Novatoriškumas. Nuolatos tobulinanti teikiamų paslaugų kokybę ir plečianti paslaugų spektrą, atsižvelgiant į vartotojų poreikius. Modernizuojanti darbo sąlygas įmonės darbuotojams, suprasdami, kad darbuotojai  - didžiausias įmonės turtas.

Konfidencialumas. Visada išsaugotas klientų privatumas.

REBEST visada siekia įsigilinti į kiekvieno kliento poreikius ir pateikti geriausius pasiūlymus, pasidalinti savo patirtimi bei nestokoja naudingų patarimų. Jums rūpimus klausimus galite užduoti el. paštu info@rebest.lt 

 

Nekilnojamojo turto rinkos pulsą diktuoja ne tik euras  

Naujos statybos butai ekonomiško gyvenimo pagrindas

Gyvenimo tempas koreguoja būsto rinką

NT psichozė jau jaučiama

NT prognozės: 100 proc. garantijos niekas neduoda 2013-11-22

Būstų kainos: dugno dar nepasiekėme 2013-04-20  etaplius.lt

Nekilnojamojo turto specialistas atsako 2012-11-09  etaplius.lt

Būstą nusipirkti sunku, išsinuomoti – ne ką lengviau 2012-08-25  balsas.lt