vizija jūsų, misija mūsų!

Ketinate parduoti, pirkti ar nuomoti būstą, žemės sklypą, negyvenamosios paskirties turtą? Ieškote patikimo nekilnojamojo turto eksperto, kuriam galėtumėte patikėti įvairios paskirties patalpų nuomos administravimą? Ar reikalinga konsultacija įvairiais nekilnojamojo turto klausimais, įskaitant investicijas? REBEST - būtent tai, ko Jums reikia!

REBEST - tai nekilnojamojo turto ekspertų komanda, dirbanti klientams ir siekianti jų užsibrėžtų tikslų. 

REBEST - viena didžiausių ir seniausių  nekilnojamojo turto paslaugų teikėjų Šiaurės Lietuvoje. Nors įmonė pradėjo NT paslaugas teikti Šiaurės Lietuvoje (tiksliau - Šiaulių apskrityje), REBEST agentai veikia visoje Lietuvoje. Įmonės veikla skaičiuojama nuo 1993 metų. 2004 - aisiais įmonės ekspertai įsiliejo į nekilnojamojo turto rinką teikdami tarpininkavimo paslaugas. 2008 - aisias rinkai pristatytas prekinis ženklas „REBEST“. Mumis pasitiki daugelis klientų, kurių skaičius nuolat auga ir tuo esame labai laimingi.

REBEST  nuo 2016 m. birželio mėn.  priklauso Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijai (LNTAA). LNTAA vienija daugelį šalies nekilnojamojo turto agentūrų, teikiančių tarpininkavimo, vertinimo, konsultacijų ir kitas nekilnojamojo turto paslaugas.

REBEST ekspertai bendradarbiaudami su bankais, vertintojais, matininkais, architektais, teisininkais bei kt. specialistais, savo klientams pateikia visą reikalingiausią informaciją iš vienų rankų.

 

 Kodėl verta rinktis REBEST? Mūsų ilgametė patirtis ir kompetencija Jums leis: 

 

jaustis saugiai perkant, parduodant, nuomojant savo turtą;

sutaupyti laiko ieškant pirkėjo ar pardavėjo;

rasti patikimus nuomininkus;

 optimizuoti Jūsų kaštus;

sužinoti teisingą Jūsų NT kainą rinkoje.

 

VIZIJA

patenkinti savo klientų lūkesčius ir būti rekomenduotiems kitiems klientams;

 siekti, kad REBEST pavadinimas visiems asocijuotųsi tik su kokybiškos paslaugos teikimu ir su savo darbą išmanančiais profesionalais, dirbančiais REBEST įmonėje;

 būti klientų asmeniniais nekilnojamojo turto ekspertais.

MISIJA

 tik sąžiningo bendradarbiavimo su klientais dėka, siekti klientų užsibrėžtų tikslų.

Tai darome pasitelkdami savo ekspertų žinias ir komandos kompetencijas.

VETRYBĖS

● Patirtis. Komandą sudaro ilgametę patirtį turintys nekilnojamojo turto ekspertai. Pasitelkus  patirtį ir įžvalgą REBEST sustiprino savo pozicijas tuo metu, kai nekilnojamojo turto rinką drebino sprogęs NT kainų burbulas.

 Skaidrumas. Jokių papildomų sąlygų smulkiu šriftu!!! REBEST komanda dirba sąžiningai, nes tai neša didžiausią naudą tiek kompanijai, tiek klientams. Geriausias to įrodymas – nuolat grįžtantys klientai ir besiplečiantis nuolatinių klientų ratas.

● Kompetencija. Įmonėje dirba tik kompetentingi nekilnojamojo turto ekspertai, turinys ilgametę darbo patirtį ir išmanantys visas šios veiklos subtilybes.

● Konfidencialumas. Visada išsaugotas klientų privatumas.

 

REBEST ekspertai  visada siekia įsigilinti į kiekvieno kliento poreikius ir pateikti geriausius pasiūlymus, pasidalinti savo patirtimi bei nestokoja naudingų patarimų.

Jums rūpimus klausimus galite užduoti el. paštu info@rebest.lt 

 

Nekilnojamojo turto rinkos pulsą diktuoja ne tik euras

Naujos statybos butai ekonomiško gyvenimo pagrindas

Gyvenimo tempas koreguoja būsto rinką

NT psichozė jau jaučiama

NT prognozės: 100 proc. garantijos niekas neduoda 2013-11-22

Būstų kainos: dugno dar nepasiekėme 2013-04-20  etaplius.lt

Nekilnojamojo turto specialistas atsako 2012-11-09  etaplius.lt

Būstą nusipirkti sunku, išsinuomoti – ne ką lengviau 2012-08-25  balsas.lt