REBEST TEIKIAMOS NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS

REBEST teikia platų spektrą paslaugų, susijusių su nekilnojamuoju turtu ir jo valdymu.  Tarpininkavimas parduodant, perkant ar nuomojant bei patalpų nuomos administravimas yra pagrindinės, bet ne vienintelės įmonės veiklos sritys. 

Įmonės nekilnojamojo turto ekspertai puikiai prisitaikę dirbti nuolat  besikeičiančioje rinkoje, todėl siūlomos paklausios paslaugos tiek negyvenamosios paskirties objektų valdytojams, tiek būstų savininkams. 

REBEST stiprybė – gebėjimas susitapatinti su klientu ir tinkamai įvertinti ko jam reikia. Čia vertinamas Jūs ir Jūsų laikas, tad čia Jūs neapkraunamas papildoma informacija ir specifinėmis žiniomis, čia kalbama žmonių kalba – taip palengvinama visa su nekilnojamuoju turtu susijusio sandorio eiga.

  Tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą;

  NT priežiūra;

  Nekilnojamojo turto paieška;

  Konsultavimas dėl nekilnojamojo turto bei investicijų susijusių su NT;

  Papildomos paslaugos.

 

REBEST bendradarbiauja su laiko patikrintais ir patikimais partneriais teikiančiais geodezinių matavimų, turto draudimo, kadastrinių matavimų, turto vertinimo ir bankų finansavimo dėl paskolų paslaugas.  Viskas vienoje vietoje – toks paslaugų paketas garantuoja optimalų kainos ir kokybės santykį ir leidžia taupyti Jūsų laiką ir pinigus. 

Kiekvienas sandoris yra unikalus ir išskirtinis, todėl vieningos darbo formulės nėra. Atsižvelgdami į kiekvieną situaciją ieškome geriausio sprendimo ir suteikiame vis naujas paslaugas.